متن کامل خبر


 
فراخوان شرکت در فن بازار زیست فناوری دانشگاه تربیت مدرس

خلاصه خبر: مرکز تحقیقات و توسعه زیست فناوری دانشگاه تربیت مدرس اقدام به برگزاری فن بازار زیست فناوری در روز زیست فناوری در هفته پژوهش می‌کند.

به اطلاع می رساند، مرکز تحقیقات و توسعه زیست فناوری دانشگاه تربیت مدرس با هدف ایجاد فرصتی مناسب برای آشنایی متخصصان، مسئولین و پژوهشگران عرصه علم و فناوری با توانمندی های زیست فناوری کشور، برنامه ها و اقدامهای شرکت ها و محصولات دانش بنیان، مراکز رشد و پارکهای علم و فناوری اقدام به برگزاری فن بازار زیست فناوری در تاریخ 27/09/96 مصادف با روز زیست فناوری در هفته پژوهش در محل دانشگاه تربیت مدرس می کند . بدون شک حضور پژوهشگران و تولید کنندگان و شرکت های فعال در عرصه زیست فناوری و مراکز علمی و دانشگاهی در توسعه ی این حوزه از فناوری نقش بسیار موثری خواهد داشت.
برنامه های متنوعی از جمله فن بازار محصولات زیستی، اهداء جایزه بیوتکنولوژی به سه طرح برگزیده در حوزه زیست فناوری، مراسم ایده شو، برنامه های متنوع آموزشی، کارگاه های آموزشی، نشست های تخصصی، بازدید مسئولین، اهداء جایزه به شرکت کنندگان در این روز در نظر گرفته شده است.
حضور شرکتهای نوپا و باسابقه در عرصه زیست فناوری باعث کسب امتیاز ضروری برای ارزیابی آن شرکت ها خواهد بود. بدیهی ‌است حضور جنابعالی و همکاران محترم در راستای تبادل ایده‌ها، انتقال تجربیات، ارائه آخرین نتایج و دستاوردهای تجاری منجر به برپا شدن این رویداد مهم خواهد شد.
از صاحبان شرکت های محترم در حوزه زیست فناوری دعوت می شود حداکثر تا تاریخ 30/07/96 فرم اینترنتی (موجود در سایت مرکز تحقیقات و توسعه زیست فناوری دانشگاه تربیت مدرس) را از طریق نشانی زیر تکمیل کرده و آن را به آدرس ایمیل مرکز تحقیقات و توسعه زیست فناوری دانشگاه تربیت مدرس ارسال نمایند. لازم به‌ذکر است اولویت با شرکت هایی است که زودتر ثبت نام کرده اند.
آدرس پورتال: سایت دانشگاه تربیت مدرس به نشانی www.merc.modares.ac.ir
آدرس ایمیل rdcb@modares.ac.ir
لینک کانال تلگرامی @RDCBTMU
در ضمن جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.
دبیرخانه مرکز تحقیقات و توسعه زیست فناوری 02182884169
میلاد احمدی 09132320437
 

ثبت‌نام فن بازار بیوتکنولوژی دانشگاه تربیت مدرس

22 شهریور 1396 / تعداد نمایش : 883